O nas

O stolarstwie, miłości do drewna, magii ręcznej roboty, pokorze wobec surowca, szacunku do najlepszych, polskich tradycji czy rzemieślników można by mówić w nieskończoność. Nasza historia jest jednak inna.

 

Do stolarni trafiliśmy dzięki naszemu ojcu. I to on pokazał nam, jak trzymać narzędzia, jak posługiwać się piłą, prasą, wyrówniarką czy maszynami CNC. To także on powiedział nam super ważną dla nas rzecz – jeśli Wasze meble nie będą najlepsze, to ludzie nie będą chcieli ich mieć w swoich domach, a wy będziecie musieli zmienić zawód.

Jesteśmy stolarzami, a zamiast bajek, opowiadamy o meblach. Po prostu – na nich znamy się dużo lepiej.

Nasza historia

Choć pracujemy z drewnem od wielu lat, to Stolarnię Braci Apanasewicz założyliśmy w 2019 roku. Robimy meble. Od wizji własnej lub klienta po „dziękuję bardzo, są piękne”.

 

Meble oryginalne, ale i takie, których wzory mieliśmy okazję zobaczyć na najbardziej prestiżowych targach i wystawach w Europie. Także tam nasze projekty spotkały się z uznaniem zarówno organizatorów, jak i, a może przede wszystkim klientów.

 

Ktoś może powiedzieć, że 6 lat w zawodzie to mało, a doświadczenie zdobywa się latami. Mamy na to jedną odpowiedź – nie tracimy czasu na takie gadki, a zamiast strugać wariatów, zapraszamy do naszej stolarni, by taki szpenio pokazał, co umie stając przy jednej z naszych maszyn.

 

W stolarni liczą się efekty, a nie metryka.

Nadal masz pytania?

Sęk w tym, że tu masz numer, więc:

Zadzwoń:

+48 603 723 062

LUB